Piknik w Howard Park 2021

Dnia 20 lutego 2021 odbył się nasz Szkolny Walentynkowy Piknik. Wszyscy świetnie się bawili pomimo niskiej temperatury. Pani Ola rozgrzała towarzystwo energiczną Zumbą! Dziękujemy Paniom Iwonce, Ewie oraz Violi za przygotowanie zajęć plastycznych. Mamy miały wiele uciechy przypominając sobie grę w gumę i ucząc swoje pociechy zabaw ze swego dzieciństwa. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się też wyścigi w workach prowadzone przez Ewelinę Narowską. Dziękujemy Beatce Kusz i Ewie Kadelskiej za zorganizowanie poczęstunku. Dziękujemy wszystkim mamom, które udzielały się przy rozdawaniu jedzenia oraz sprzątaniu po imprezie. Nasz wspaniały wolontariusz Daniel Urban wszystko nagrał a jego tata Tomek zmontował filmik, do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy!