Nasi Sponsorzy

Sponsorzy i Przyjaciele Szkoły 2022

Polska Szkoła w Tarpon Springs jest organizacją niedochodową i jej istnienie zależy od dobrej woli wielu ludzi, organizacji oraz firm. Wielu rodziców, nauczycieli oraz członków społeczności polonijnej poświęca swój cenny czas oraz środki finansowe dla naszej szkoły. Poniżej, lista naszych aktualnych sponsorów oraz przyjaciół szkoły. Wielu woli pozostać anonimowymi. Jeżeli kogoś pominęliśmy, to prosimy jak najszybciej dać nam znać. Wszystkim jesteśmy bardzo wdzięczni i serdecznie dziękujemy!

Organizacje

Klub Polonia, Inc. z St. Petersburg, FL
Polska Misja Miłosierdzia Bożego w St. Petersburg, FL

Polskie Centrum Jana Pawla II w Clearwater
Centrala Polskich Szkół Dokształcających

St. Ignatius Catholic Church

Rodzice i nauczyciele

Nasi rodzice i nauczyciele są niezmiernie zaangażowani w życie i działalność naszej szkoły. Nie sposób wymienić wszystkich którzy poświęcają swój prywatny czas i środki na to, aby nasza szkoła mogła sprawnie funkcjonować. Bez hojności naszych rodziców oraz pasji naszych nauczycieli polonijnych nasza szkoła nie mogłaby istnieć.

Dziękujemy!

Wszystkich zainteresowanych sponsorowaniem naszej szkoły prosimy o kontakt:
budzinski.aneta@gmail.com
lub przez Facebook naszej szkoły: https://www.facebook.com/polskaszkolamsc

Info Dla Sponsorow.png